Ochrona fizyczna jest podstawowym i nieodzownym elementem każdego systemu ochrony. Kreujemy najlepsze standardy usługi poprzez profesjonalne przygotowanie realizacji, stworzenie skutecznego planu ochrony,dokładną weryfikację pracowników, szkolenie i konstruktywny nadzór.
Usługi ochrony fizycznej świadczone przez naszą firmę w pełni odpowiadają oczekiwaniom Klientów i są do nich indywidualnie dopasowane według najwyższych standardów rynkowych.

Ochrona fizyczna każdorazowo wspomagana jest interwencją załóg interwencyjnych.

Niezbędnym elementem systemu ochrony, monitorowania i interwencji w naszej firmie są załogi interwencyjne. Pełnią one funkcje wsparcia dla pracowników ochrony fizycznej na obiektach stacjonarnych, oraz pozwalają na podejmowanie interwencji w przypadku wygenerowania sygnałów alarmowych z lokalnych systemów.

Sprawdzone procedury, wysokie kwalifikacje i doświadczenie pracowników oraz profesjonalne zaplecze techniczne zapewniają najwyższy z możliwych standardów bezpieczeństwa.

W przypadku zaistnienia zagrożenia na wskazanym obiekcie, interwencje podejmuje załoga patrolu interwencyjnego, zwiększając tym samym możliwość niedopuszczenia do zaistnienia szkód bądź do ich znacznego ograniczenia.

Kontakt telefoniczny
Kontakt telefoniczny+48 668 373 252
+48 530 030 205
e-mail
E-mailbiuro@sztorm-ochrona.pl
adres
Adresal.Grunwaldzka 613, Gdańsk