Agencja Ochrony SZTORM jest koncesjonowaną firmą wyspecjalizowaną w kompleksowej ochronie osób i mienia. Stawiamy na jakość i skuteczność świadczonych usług, dysponujemy fachową i doświadczoną kadrą oraz najwyższej klasy sprzętem. Nowoczesne techniki organizacji naboru i kontroli, elastyczność oraz profesjonalizm stawiają naszą firmę w czołówce polskiego rynku ochrony pod względem jakości wykonywanych usług i dynamiki rozwoju.


Agencja Ochrony SZTORM to świeże spojrzenie na kompleksową realizację działań ochronnych, bezkompromisowa polityka jakości, konstruktywny nadzór techniczny oraz osobowy, doświadczenie oraz zaangażowanie naszych pracowników.


Bierzemy pełną odpowiedzialność za chronione przez nas osoby i mienie. Gwarantujemy sprawne i solidne wykonywanie zleconych nam zadań co daje Państwu poczucie bezpieczeństwa i pewność, że Państwo oraz Wasz majątek jest prawidłowo zabezpieczony.

Usługa ochrony przystosowana jest ściśle do wymagań stawianych nam przez klienta z uwzględnieniem specyfiki obiektu, planu ochrony, sporządzoną analizę zagrożeń. Umożliwia to nam w każdym przypadku takie zorganizowanie ochrony, aby koszty jej prowadzenia były współmierne do istniejących zagrożeń oraz do Państwa budżetu przeznaczonego na ochronę.

Kontakt telefoniczny
Kontakt telefoniczny+48 668 373 252
+48 530 030 205
e-mail
E-mailbiuro@sztorm-ochrona.pl
adres
Adresal.Grunwaldzka 613, Gdańsk